Wysyłka

Kupujący dokonuje zakupu towaru oraz zamówienia usługi przesyłki według cen oraz wysokości kosztów dostawy obowiązujących w chwili złożenia zamówienia. Wysokość kosztów dostawy uzależniona jest od sposobu dostawy wybranego przez Kupującego. Dostawa następuje na adres wskazany przez Kupującego. Sposoby dostawy udostępnione na www.autopeka.pl przez Sprzedawcę to:

1. Odbiór osobisty pod adresem siedziby sklepu w poniedziałki i wtorki w godz. 11.00-17.00 oraz środy, czwartki i piątki w godz. 11.00-15.00

2. Przesyłka kurierska – koszt: 17zł (przedpłata) lub 25zł (przesyłka za pobraniem) lub wysyłka 0zł / GRATIS przy zakupie powyżej 500zł (przedpłata); termin doręczenia wynosi standardowo od 1 do 3 dni roboczych.

Przesyłka kurierska realizowana jest przez firmę DPD.

Kupujący powinien dokonać sprawdzenia stanu towaru po dostarczeniu przesyłki i w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia naruszenia przesyłki, należy sporządzić protokół szkody w obecności kuriera. O zaistniałej sytuacji należy możliwie najszybciej zawiadomić Sprzedawcę telefonicznie lub mailowo.

Sprzedawca nie odpowiada za niedostarczenie towaru z przyczyn leżących po stronie Kupującego, czyli np. wskutek wskazania nieprawidłowego adresu dostawy.

Wpisz czego szukasz i naciśnij ENTER